Firma

              HALSYSTEM jest wielopokoleniową firmą rodzinną. Działalność związaną z budownictwem prowadzimy od 1994 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie obiektów o lekkich konstrukcjach stalowych o różnorodnym przeznaczeniu. Budujemy i projektujemy hale stalowe o różnym przeznaczeniu (hale magazynowe, produkcyjne, obiekty sportowe, handlowe, itp.).

             Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze Halsystem znalazł w swoim regionie licznych Inwestorów, co potwierdzają nasze realizacje i uznanie odbiorców wyrażone w referencjach. Prowadząc działalność od 16 lat wybudowaliśmy kilkadziesiąt obiektów o różnym przeznaczeniu, w większości dla Inwestorów polskich, także dla Inwestorów zagranicznych. Hale stalowe HALSYSTEM to obiekty podążające za najnowszymi trendami projektowymi i materiałowymi. Projektujemy i budujemy hale stalowe o bardzo wysokiej izolacyjności termicznej.

              Realizujemy inwestycje zarówno w systemie Inwestora Zastępczego, Generalnego Wykonawcy jak również w zakresie dostawy i montażu konstrukcji stalowych. Jesteśmy przygotowani organizacyjnie i technicznie do profesjonalnego wykonania każdego zadania inwestycyjnego w zaplanowanym terminie i w standardzie przez Państwa oczekiwanym. Proces inwestycyjny jest złożonym, a przez to trudnym zagadnieniem. Posiadamy zespół pracowników z długoletnią praktyką, przygotowanych do wykonania wszelkich prac projektowych, uzyskania pozwolenia na budowę i realizacji każdego obiektu. Prowadzimy także sprawy, wspólnie z Inwestorem w celu uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu.

              Halsystem stale dostosowuje poziom ofert na dostawę i budowę obiektów do zmieniających się warunków na rynku budowlanym i rosnących wymagań Inwestorów. Realizując tak sformułowaną koncepcję działań Halsystem oferuje najnowsze technologie w zakresie konstrukcji stalowych z coraz szerszym udziałem materiałów ekologicznych sprzyjających naturalnemu środowisku człowieka, dbając jednocześnie oto by oferowane konstrukcje stalowe spełniały wszelkie wymogi bezpieczeństwa. To tworzy warunki do obniżenia kosztów budowy i tym samym umacnia walory cenowe naszej oferty na rynku budowlanym.

               Warunkiem podstawowym utrzymania wysokiego poziomu usług świadczonych przez Halsystem, jest ciągłe doskonalenie własnej działalności, opartej o wysokokwalifikowaną kadrę inżynierów różnych specjalności w budownictwie, która w Halsystemie pracuje od lat, zbierając doświadczenie zawodowe, wypracowuje modelowe wręcz zasady współdziałania z Inwestorem. Dzięki temu uzyskaliśmy wysoką wiarygodność na rynku budowlanym i będziemy ją nadal umacniać.

                Podejmując współpracę z Inwestorem stajemy się jego sojusznikiem. Dlatego proponujemy Państwu skorzystać z naszego doświadczenia. Deklarujemy pomoc przy wyborze optymalnej koncepcji inwestycji, opracowania projektu budowlanego i dokumentacji wykonawczej, także we wszelkich procedurach formalnych. Nasz zespół pracowników jest zawsze blisko Inwestora i sprawnie reaguje na jego potrzeby. Jesteśmy do dyspozycji - od projektu do końcowego efektu.

               Będziemy usatysfakcjonowani, jeżeli Państwo zainteresujecie się naszą propozycją i zaszczyceni, jeżeli zechcecie podjąć z nami współpracę przy realizacji zamierzonej inwestycji.

Z nami warto budować.

Założyciel, mgr inż. Janusz Prokopiak

powrótdo góry